Drogi Rodzicu! U nas Zapisy i Przyjazna Adaptacja Trwają Cały Rok Przyjdź Razem z Dzieckiem na Indywidualną i Przyjazną Adaptację w Ciągu Roku Przedszkolnego! Zapisy pod nr.tel.: 798 754 399

Duży Plac Zabaw

Duży Plac Zabaw

Nowoczesny, zielony, duży i bezpieczny plac zabaw spełniający wszelkie wymogi!

Jako jedyne Przedszkole i Żłobek w Zielonce mamy bardzo dużo miejsca do wielu aktywności i zabaw Dzieci na świeżym powietrzu. Jako jedyna Placówka mamy dużo schronienia w cieniu w ciepłe dni oraz górkę na sanki w zimie! U nas jest bezpiecznie , radośnie i przestrzennie.

W sezonie wiosenno – letnim oprócz korzystania  z placu zabaw, ścieżki rowerowej, Dzieci mają możliwość tzw.: „wybiegania się”, obserwowania otaczającej przyrody.

W ciepłe dni – drzewa Dęby dają sporo wytchnienia w cieniu – sprzyjają zabawom ruchowym – gry w badmintona, piłkę,  czytaniu bajek na kocykach , odpoczynku poobiedniego czyli tzw. codziennemu piknikowaniu. Dzieci to uwielbiają!  W lato Dzieci także korzystają z górki – kochają się na nią wspinać, wdrapywać i zbiegać! A my patrzymy z troską i wspieramy ich ćwiczenia dużej motoryki!

W sezonie jesienno-zimowym pamiętamy o otaczającej przyrodzie, przygotowujemy Karmniki  dla ptaków. Dzieci zjeżdżają z górki na sankach, jabłuszkach , lepią bałwanki przedszkolne, bawią się w śnieżnego berka! Białe szaleństwo sprawia naszym Przedszkolakom mnóstwo frajdy i radości!

Zażywanie ruchu jest niezwykle istotne przez cały rok, dlatego nie zniechęcamy się „nieodpowiednią pogodą”. Aktywnie spędzamy czas o każdej porze roku, – pamiętając również o spacerach poza teren Placówki (Dzieci Starsze). Uczymy w ten sposób Dzieci zdrowego trybu życia!

 

 

Zostańmy
w kontakcie

Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami
ul. Mickiewicza 27, 05-220 Zielonka
Tel.: 22 771 96 71

Czekamy na Was 7.00 - 18.00

error: Problem!

Aplikuj

Zapisz się do naszego przedszkola!