Drogi Rodzicu! U nas Zapisy i Przyjazna Adaptacja Trwają Cały Rok Przyjdź Razem z Dzieckiem na Indywidualną i Przyjazną Adaptację w Ciągu Roku Przedszkolnego! Zapisy pod nr.tel.: 798 754 399

Program

Program

Program Przedszkola i Żłobka dostosowany jest do wieku Dzieci:

Jakimi metodami pracujemy w „Pod Dębami ” ?

Ulubionymi przez Dzieci – badanie, obserwacja, eksperymentowanie, sprawdzanie, bycie małym ekspertem, to tylko niektóre z nich. Dzięki temu Dzieci angażują się całym sobą, z małych badaczy zamieniają się w wielkich odkrywców, a co najważniejsze – uczą się holistycznie. Nie tylko zdobywają wiedzę, ale też rozwijają się emocjonalnie, społecznie, uczą się kreatywnego rozwiązywania problemów.

Korzystamy z wielu metod nauczania. Świetnie sprawdzają się: Metoda Dobrego Startu, Metoda Edwarda De Bono, Elementy Metody Marii Montessori, Metoda Weroniki Shrebone,  Pedagogika Zabawy i wiele innych. Każda z nich wspiera Dzieci w rozwoju oraz zabawie.!

Duży nacisk kładziemy na metodę Projektu Badawczego według Lilian Katz ponieważ odpowiada ona na sposób uczenia się Dzieci w wieku przedszkolnym – zadawanie pytań oraz poszukiwanie odpowiedzi są naturalnym sposobem uczenia się!

Nauczyciele korzystając z najnowszej wiedzy psychologiczno – pedagogicznej uwzględniają w swojej pracy z Dziećmi najnowsze teorie, koncepcje, metody!

Obszar
Poznawszy

Marii Montessori


Nonviolent Communication
(NVC)

Marshalla B. Rosenberga

Poglądy
i teorie

Jespera Julla

Metoda
dobrego startu

Marty Bogdanowicz

Dziecieca matematyka

Prof. Gruszczyk -
kolczyńskiej

Edukacja
przyrodnicza

Metoda eksperymentu

Zostańmy
w kontakcie

Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami
ul. Mickiewicza 27, 05-220 Zielonka
Tel.: 22 771 96 71

Czekamy na Was 7.00 - 18.00

error: Problem!

Aplikuj

Zapisz się do naszego przedszkola!