O nas

Poznajmy się lepiej

Ponad  21 lat wspieramy rozwój Waszych Dzieci, które są dla nas najważniejszymi Istotami na świecie.

Przez ten czas wspólnie z Wami stworzyliśmy ogromną społeczność Przedszkola i Żłobka „Pod Dębami”

Zaufało nam już ponad 1200 Rodziców!

Nasi pierwsi absolwenci ukończyli już szkoły wyższe i podjęli pracę, jak również przyprowadzają do nas już własne dzieci!

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy Placówkę Edukacyjną na najwyższym poziomie!

Miarą naszego sukcesu jest uśmiech dziecka, jego wiara we własne siły oraz sukcesy mierzone wynikami naszych absolwentów w edukacji szkolnej!

Opierając się na najnowszej wiedzy neurobiologicznej, budujemy w Dziecku wewnętrzną motywację do zdobywania wiedzy o świecie i działania. Dzieci to mali geniusze, z całą świadomością wykorzystujemy tę wiedzę w pracy z Małymi Ludźmi!

Inspirujemy się Ideą Komunikacji Bez Przemocy i założeniami pedagogicznymi Jespera Juula – proponujemy przyjazne przewodnictwo w miejsce tradycyjnego wychowania.

Respektujemy , fakt że każde Dziecko jest inne , rozwija się inaczej i potrzeby na każdym etapie rozwoju także mogą być inne, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego Dziecka w wychowaniu oraz edukacji!

 

Przedszkole i Żłobek Pod Dębami tworzy pomost przez który Dziecko przechodzi, między opieką domu rodzinnego, do wyzwań, które stawia przed Nim edukacja szkolna.
Robimy wszystko aby droga ta była dla Dziecka ciekawa i ciągle pogłębiała wrodzone zainteresowanie światem i innymi ludźmi.

Jeśli szukacie Przedszkola lub Żłobka, gdzie ważny jest szacunek i troska oraz współpraca i profesjonalizm, nie mogliście trafić lepiej. Przedszkole oraz Żłobek Pod Dębami daje Dzieciom wszystko, czego tylko potrzebują.

W naszej placówce dziecko może się rozwijać i uczyć od 1,5 roku do 6-ciu lat, bez powstania niepotrzebnego stresu związanego z adaptacją do nowego miejsca.

 Prowadzimy obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego dla dzieci 6 – letnich (zerówka).


Jesteśmy otwarci dla Was 12 miesięcy w roku , w godzinach od 7.00 -18.00 ! Zapraszamy!

 
 

rodzice o naszym przedszkolu

error: Problem!

Aplikuj

Zapisz się do naszego przedszkola!