Drogi Rodzicu! U nas Zapisy i Przyjazna Adaptacja Trwają Cały Rok Przyjdź Razem z Dzieckiem na Indywidualną i Przyjazną Adaptację w Ciągu Roku Przedszkolnego! Zapisy pod nr.tel.: 798 754 399

Łagodna Adaptacja

Łagodna Adaptacja

„Adaptacja nie jest po to, żeby dziecko przyzwyczaiło się i pogodziło z tym, iż nie ma innego wyjścia i wpływu na sytuację, ale jest po to, żeby dziecko poczuło się bezpiecznie i chciało przebywać w nowym miejscu” Agnieszka Stein.

Adaptacja do Żłobka czy Przedszkola to duże wyzwanie dla Rodziców i ich Dzieci.
To przede wszystkim czas, na który warto się przygotować!

Dlatego chcemy ułatwić Wam ten proces i pomóc!

W naszej Placówce Łagodna Adaptacja odbywa się podczas trwania roku szkolnego.
To Rodzic decyduje w jakim tempie będzie przebiegać Adaptacja Dziecka w Placówce we współpracy z Nauczycielem.

Łagodna Adaptacja w naszej Placówce pozwala Dzieciom na oswojenie przestrzeni, poznanie zasad panujących w Przedszkolu, nawiązanie pierwszych kontaktów społecznych, a także przyjaznych relacji z Nauczycielami. Rodzice mają możliwość obserwowania Wychowawców w trakcie pracy oraz zasięgania opinii i porady w interesujących ich kwestiach. W miłej, twórczej  atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa rodzi się nić porozumienia Dziecko – Nauczyciel – Rodzic, wpływająca na znaczne zmniejszenie lęku adaptacyjnego.

To właśnie z myślą o Dzieciach i ich Rodzicach, przygotowaliśmy Łagodną Adaptację
Pod Dębami
, podczas której będziecie mogli RAZEM przekonać się dlaczego to właśnie MY jesteśmy właściwym Przedszkolem, które będzie się o Was troszczyć i zadba o rozwój Waszego Dziecka.

Zostańmy
w kontakcie

Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami
ul. Mickiewicza 27, 05-220 Zielonka
Tel.: 22 771 96 71

Czekamy na Was 7.00 - 18.00

error: Problem!

Aplikuj

Zapisz się do naszego przedszkola!