Drogi Rodzicu! U nas Zapisy i Przyjazna Adaptacja Trwają Cały Rok Przyjdź Razem z Dzieckiem na Indywidualną i Przyjazną Adaptację w Ciągu Roku Przedszkolnego! Zapisy pod nr.tel.: 798 754 399

Doświadczona Kadra

Doświadczona Kadra

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”
– Janusz Korczak

Nasi Nauczyciele posiadają wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Chcąc realizować autorskie założenia Przedszkola i Żłobka stawiamy na różnorodną, wykwalifikowaną kadrę. Wybieramy ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę, przekazują Dzieciom wiedzę w mądry nowoczesny sposób, są odważni w wychowaniu Dzieci bez kar i nagród oraz dbaniu o ich potrzeby. W skład zespołu wchodzą: Nauczyciele-Wychowawcy, Psycholog, Logopeda, Nauczyciel języka angielskiego, Nauczyciel rytmiki i muzyki, Instruktorzy zajęć dodatkowych.

Dbamy o rozwój zawodowy naszego zespołu. Zapewniamy wsparcie naszym Nauczycielom poprzez dodatkowe formy doskonalenia, kursy, warsztaty, szkolenia zarówno na terenie swojej placówki jak również prowadzonych w instytucjach zewnętrznych.

Zostańmy
w kontakcie

Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami
ul. Mickiewicza 27, 05-220 Zielonka
Tel.: 22 771 96 71

Czekamy na Was 7.00 - 18.00

error: Problem!

Aplikuj

Zapisz się do naszego przedszkola!