Rekrutacja 2021/2022!   Trwa Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 !!! Informacje pod nr. tel.: 798 754 399

Własna Kuchnia

Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne, wszystkie posiłki przygotowywane są w naszej własnej kuchni,w zależności od specyfiki pory roku (brana jest pod uwagę dostępność świeżych owoców i warzyw) lub okolicznościowych świąt.

Posiłki w naszym przedszkolu przygotowywane są tak, aby dostarczały dzieciom niezbędnych składników pokarmowych dla ich prawidłowego rozwoju i  ogólnego, dobrego samopoczucia. Nie są limitowane.

Menu dla alergików:  Dzieci wymagające indywidualnych diet mają zapewnione wyżywienie po ustaleniu z rodzicamii wyeliminowaniu produktów uczulających.

Utrwalamy dobre nawyki:  Wspólne spożywanie posiłków jest wspaniałą okazją do nauki prawidłowego posługiwania się widelcem, nożem i łyżką (odpowiednio do swojej grupy wiekowej) jak również poznania zasad dobrego zachowania się przy stole.
 Przykładamy szczególną wagę do tego, by dzieci poznawały różnorodne smaki, barwy i formy potraw, dlatego  zachęcamy (nie zmuszamy) do spróbowania wszystkich możliwych dań.

Kuchcikowo:  w naszym przedszkolu organizujemy zajęcia kulinarne. Podczas tych zajęć dzieci przygotowują samodzielnie proste potrawy, które spożywają w czasie wspólnego posiłku i dzielą się nimi z innymi dziećmi.

Zostańmy
w kontakcie

Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami
ul. Mickiewicza 27, 05-220 Zielonka

Czekamy na Was 7.00 - 18.00

error: Problem!

Aplikuj

Zapisz się do naszego przedszkola!